Copyright
Lublin, dn. 12.10.2011 r.

Prawa autorskie

Niniejsza strona internetowa (Strona), w tym jej struktura oraz projekt graficzny, stanowią wyłączną własność Ośrodka Szkolenia Kierowców WIRAŻ w Lublinie (OSK Wiraż) oraz podlegają ochronie zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o Prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z dnia 23 lutego 1994 r., Nr 24, poz. 83, z późniejszymi zmianami). Kopiowanie elementów Strony, informacji, tekstów, zdjęć, czy też innych elementów graficznych, jak również znaków graficznych zamieszczonych na Stronie, do celów publicznych lub komercyjnych (m.in. w celu wykorzystania w całości, części lub w formie zmodyfikowanej w innych serwisach WWW, w publikacjach elektronicznych lub w wersji materialnej), bez uprzedniej pisemnej zgody OSK Wiraż, jest zabronione.

OSK Wiraż zastrzega sobie prawo do zmiany oraz poprawiania informacji zawartych na Stronie w każdym czasie, bez wcześniejszego powiadomienia użytkowników sieci internet.

OSK Wiraż nie ponosi żadnej odpowiedzialności za zawartość stron internetowych nie stanowiących własności OSK Wiraż, do których odnośniki (linki) zostały zamieszczone na niniejszej Stronie.

W celu uzyskania zgody należy skontaktować się z:

Ośrodek Szkolenia Kierowców Wiraż
ul. Pana Tadeusza 12
20-609 Lublin
Tel.(81)538-22-44
e-mail: osk(małpa)wiraz.info
Poczta | Kontakt
Nauka Jazdy Lublin - Prawo Jazdy Lublin - Kurs Prawa Jazdy
stat4u